Vega Şefim Paket Servis

Paket Servis Caller ID Sipariş takip programı sipariş alımının, üretime aktarma süresinin minimuma indirerek sipariş teslimine ayrılan zamanın artmasına olanak sağlar. Siparişi detaylandırma seçeneği sunarak, müşteri isteklerinin eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlar. Sipariş programı sipariş alım esnasında, ürün gruplandırması ve kısaltmalar yaparak, ürün grubunun rahatlıkla bulunup ilgili seçiminin saptanma süresini kısaltır. Restaurant programı,işletmeniz ile entegre kullanıldığında aynı stokları ve aynı ekran görüntüsünü kullanır. Paket servis programı her bir paketin kuryelere ayrı ayrı teslim edilmesini ve sonradan bunların ödemelerinin takip edilmesini sağlar.

Genel Özellikleri

Kurye dağıtım raporu alır. Siparişlerin alınıp aktarılmasında yazıcı veya daha farklı donanımlar tanımlanması sipariş takip programı ile sağlanabilir. Caller ID özelliği ile, işletmenizin dışından telefonla sipariş veren müşterilerinizi sisteme dahil ederek, bir sonraki siparişinde tanımlanan müşteri telefonu sayesinde, telefonu açmadan müşterinizi adıyla karşılayabilirsiniz. Müşteriniz için ayırdığınız ilk sipariş süresini sipariş programı ile daha sonraki sipariş alımlarında kısaltmış olursunuz. Dış müşterilerinizin özel talep notlarını saklayarak sonraki siparişlerde taleplerini sıralamadan siz müşterinizin taleplerini hatırlatabilirsiniz. Kuryeye vereceğiniz sipariş fişlerinde, müşterinize özel notlar yer alır. Adres bilgisi, adı, ödeme tip bilgilerini sipariş esnasında daha önceden tanımladığınız şekilde sipariş takip programında otomatik olarak çıkar. Google Maps™ ile haritadan faydalanabilirsiniz. Müşterilerinizin arama sıklıklarını analiz ederek olası müşteri kayıplarını tespit edip bu konuda satış stratejileri geliştirebilirsiniz. Kampanya ve indirimleri sipariş ekranında tanımlamanıza yardımcı olur. Restoran yazılımı farklı saatler için farklı uygulamaları kurgulayarak, saati geldiğinde siparişlerin o saate özgü alınmasını sağlar. Siparişlerinizin her aşamasında sipariş takip programı ile kullanılan süre, müşterinizin tüketim alışkanlıkları gibi istatistik bilgileri günlük, aylık ve yıllık gibi farklı seçeneklerle sorgulamanıza imkan tanır. Şef’IM restaurant,cafe otomasyon programı ile, paket serviste daha başka hangi imkanların var olduğunu öğrenmek için bayilerimizle irtibata geçebilirsiniz

Nerler Yapar ?


 • Fiş Bekletme - Mutfak Çıktısı - Müşteri Göstergesi
 • Gün sonu raporu ile tek ekranda tam günün özet bilgileri alınabilir.
 • Otomatik resmi adisyon,adisyon programı ile yazılabilir, adisyon takibi gerçekleştirilebilir.
 • Kasa, ürün, ciro, detaylı satışlar raporlanabilir.
 • Raporlara giriş ayrı yetkiye sahiptir.
 • ” Aktif Masa” raporu ile o an açık tüm masaların anlık hareketleri gözükür.
 • Restaurant programınız ile gün içinde gerçekleşen siparişlerinizin tamamını sipariş programı ile raporlayabilirsiniz.
 • Gün içinde personel bazında alınan siparişleri gruplayarak her bir personelin sipariş alımları arasındaki farkı görebilirsiniz.
 • İhtiyaç duyduğunuz rapor tipini restoran otomasyon programı ile rahatlıkla tasarlayabilirsiniz.
 • Ayrıca raporlarınızı excele veya daha farklı ortamlara taşıyarak yazıcıdan çıktı alabilir, e-posta gönderebilir veya bilgisayarınızda dosyalayabilirsiniz.
 • Ciro ve finansal değişkenlere yönelik sonuçlar elde edebilirsiniz.
 • En çok karlılığınızı sağlayan ürün, zaman içinde değişen ürün maliyetleriniz.
 • Farklı durum ve dönemlere ait karşılaştırmalı veya sadece bir sürece ait kar ve zarar analizleri elde edebilirsiniz.
 • Adisyon programı özelliği ile adisyon ve fişleri içerdikleri bilgilerden yola çıkarak farklı tiplerde analizler elde edebilirsiniz.
 • Elde ettiğiniz raporları değişik tipte ve grafiklere dönüştürebilirsiniz.
 • Bir çok farklı başlıklarda raporlar alabilirsiniz.Restoran otomasyonu adisyon programı özelliği ile adisyon takip, cari, ödeme tipleri, müşteri alışkanlıkları ve hareketleri, sabit müşteri listesi ve müşterilerin sağladığı cirolar, personel performansları, kampanya sonuçları, zayi, iptal ve indirim raporları, maliyet raporları, malzeme listeleri, rezervasyon raporları, tahsilat tipleri, dönemsel raporlar gibi daha bir çok verileri detaylı veya özet rapor olarak alabilirsiniz.
 • Şef’IM restaurant programı ile, rapor işlemlerinde daha başka hangi imkanların var olduğunu öğrenmek için bayilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Şefim Paket Servis ürünü hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

Yetkili arkadaşımız yazılım ürünlerimiz hakkında bilgi aktarımı yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

TOP