Vega E-Fatura

Kağıt fatura kullanmanın maliyet ve karmaşasından kurtulmak istiyorsanız sizler de e-fatura uygulamasına geçiş yapabilirsiniz.
Mevcut yazılımlarınız ne olursa olsun işletme yapınıza en uygun ve en güvenilir çözümler VegaGrup Yazılım'da mevcuttur.

E-Fatura Uygulaması Nedir ?

e-Fatura mükellefleri arasında oluşturulan faturaların dijital ortamda portal yönetimi üzerinden iletilmesi ve dijital ortamda saklanması sistemi e-Fatura sistemidir.
e-Fatura'nın 433 Sıra No'lu VUK Genel Tebliğine göre normal faturadan tek farkı sizi kağıt masrafından kurtarması ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlamasıdır.
e-Fatura'ya tabi mükellefler elektronik belgelerini kendilerine ait bir bilgi işlem sisteminde saklayabilirler, ya da GİB'in izin vermiş olduğu Özel Entegratörlerden saklama ve fatura iletme hizmeti alabilirler.
Elektronik faturalar işletmelere ait mali mühürün dogruluk ve geçerlilik kontrolünün elektronik ortamda yapılabilecek olması sebebi ile yalnızca dijital ortamda oluşturulabilirler ve saklanabilirler.
Kağıt ortamında saklanmasının hiç bir geçerliliği yoktur.

Vega E-Fatura'nın Avantajları


  • Vega e-Fatura sistemi sayesinde kağıt kaybolması, toner masrafı ve zaman kaybı gibi günümüzde işletmelerin en büyük sorunlarına son verebiliriz.
  • Vega e-Fatura ile cep telefonu,tablet gibi taşınabilir cihazlar ile internetin olduğu her yerden faturalarınız takip edebilir, hatta istediğiniz anda fatura kesebilirsiniz.
  • Vega Grup Yazılım özel entegratörlük izni ile fatura saklama işinizi sizin yerinize yapar.
  • Vega e-Fatura gelişmiş kontrol sistemi sayesinde firmaların e-Fatura mükellefiyetini anında sorgular ve cari hesaplar ile ilişkilendirebilir.
  • Vega e-Fatura bağımsız platform yöntemi sayesinde diğer programlar ile uyumlu çalışabilir.
  • Vega e-Fatura gelen faturalarınızı otomatik olarak programa aktarır, böylece sizi manuel işleme derdinden kurtarır, böylece zaman kaybından kurtarır.
  • Gelen faturalarınızı irsaliye'ler ile ilişkilendirerek mükerrer kayıt riskini ortadan kaldırır.

Vega e-Dönüşüm ürünleri hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

Yetkili arkadaşımız yazılım ürünlerimiz hakkında bilgi aktarımı yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

TOP